Hande Erçel, eski sevgilisi Kerem Bürsin hakkında konuştu! Gereksiz!

Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, eski sevgilisi Kerem Bürsin hakkında konuştu. Hande Erçel, eski sevgilisi Kerem Bürsin hakkında gelen sorulara gereksiz diyerek tepki gösterdi.

Kaan Yıldırım ile ilişkisini doğrulayan Hande Erçel, eski sevgilisi Kerem Bürsin hakkında konuştu. Yeni ilişkisinde oldukça mutlu olduğu görülen Hande Erçel, evliliğin kıyısından döndükleri iddia edilen Kerem Bürsin hakkında gelen soruları yanıtladı.

blank

HANDE ERÇEL’DEN KEREM BÜRSİN YORUMU

Hande Erçel ile Kerem Bürsin, son dizileri Sen Çal Kapımı’da da partner olmuşlardı. Kerem Bürsin ile ayrılıkları hatırlatılan Hande Erçel, bu sorulara şu yanıtı verdi:

“Arkadaşlığınız devam ediyor mu?” sorusu üzerine, “Çok gereksiz bir soru oldu. Olur mu öyle şey? Böyle şeyleri konuşmayalım hiç, gerek yok.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.