Hande Erçel, Demet Özdemir ve Yılmaz Erdoğan’ın projeleri iptal

Oyuncular Hande Erçel, Demet Özdemir ve Yılmaz Erdoğan’ın dijitale çekmeye planladıkları projeleri, ‘azami bütçeyi aştı’ gerekçesiyle rafa kaldırıldı.

Bir dijital platformun yüzü olan oyuncular Hande Erçel, Yılmaz Erdoğan ve Demet Özdemir’in merakla beklenen projeleri iptal oldu. Platforma ‘Organize İşler’ adlı dizi çekecek olan Erdoğan, yapım için Esra Bilgiç ve Kıvanç Tatlıtuğ’la anlaşmıştı. Demet Özdemir de ‘Dünyayla Benim Aramda’ dizisinin 2. sezonu çekecekti.

Hande Erçel’in ‘Deniz Kızı’ dizisinin de senaryosu yazılmış ve yazın sete çıkması bekleniyordu. Ancak platform global bütçe onayıyla ilgili tüm dünyayı kapsayan yapılanması nedeniyle her 3 projenin çekimini erteledi. Birbirlerinin rakibi olarak gösterilen oyuncular Hande Erçel ve Demet Özdemir’in platformdan bölüm başı 150 bin dolara ( 3 milyon 120 bin TL) anlaştığı konuşulmuştu. Yılmaz Erdoğan’ın ‘Organize İşler’ filmi için 10 milyon dolara (200 milyon TL) imza attığı iddia edilmişti.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.