gazetemag tv

Hande Erçel aşkı Murat Dalkılıç’ın sahne ücretine zam yaptırdı!

Şarkıcı Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladıktan sonra yükselişe geçti. Dalkılıç, sahne ücretine zam yaptı.

Bir ayrı bir barışık ilişki sürdüren oyuncu Hande Erçel ile şarkıcı Murat Dalkılıç, şimdilerde aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor. Son olarak sevgilisi Erçel’in gamzeleri ve kirpiklerinden esinlenip yazdığı ‘Müjgan’ şarkısıyla gündemden düşmeyen Dalkılıç, sahne ücretine zam yaptı.

blank
Hande Erçel – Murat Dalkılıç

AŞKI YARADI

Özellikle Hande Erçel’le yaşadığı aşktan sonra magazin gündeminden düşmeyen Murat Dalkılıç, sahne ücretini arttırdı. 2. Sayfa’nın haberine göre Dalkılıç, 70 bin TL olan konser fiyatını 120 bine çıkardı. Neredeyse iki katına çıkan bu sahne ücreti, ‘Hande Erçel aşkı yaradı’ yorumları yaptırdı.

Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel’e yazdığı şarkıdaki “Sen insansan diğerleri ne?” sözü tepki topladı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.