Hande Erçel, annesinin birinci ölüm yıl dönümünde duygusal bir paylaşımda bulundu

Hande Erçel’den annesinin birinci ölüm yıl dönümünde duygusal paylaşım.

Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, geçen yıl kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetmişti. Erçel, annesinin birinci ölüm yıl dönümünde duygusal bir paylaşımda bulundu.

blank

İşte Hande Erçel’in o paylaşımı

“Biz büyürken evde 3 kızdık böyle.3 deli kız. Sen aramızdan ayrılalı 1 sene oldu, biz yine 3 kızız.. Senin öğretilerinle büyüyoruz,büyütüyoruz.. Her gün daha da özlüyorum seni pudram.. Her adımım sana biraz daha gurur vermek için, biraz daha yüzünü güldürmek için.. Yapamam dediğim o zamanlara bakıyorum omzumda hiç düşünemediğim kadar büyük yükleri taşıma kuvvetim varmış.. Annem olduğun için çok şanslıyım. Senden öğrendiklerimle gurur duyuyorum. Beni daha da insan kılan bu acıyla öğrendiklerimle de.. Sevginin enerjisi her şeyi sarıp sarmalarmış. Edep en güzel cevapmış.. Yaşarken tek kendi başına geldiğini düşünenlere yalnız değilsiniz demek istediğim için yazıyorum bunları. Kıymet bilmek çok kıymetli.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.