gazetemag tv

Hande Erçel, ablası Gamze Erçel’in kızı için 500 bin liralık hesap açtı

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel kızı Mavi Aylin’i kucağına aldı. Teyze olma heyecanını yaşayan ve Mavi Aylin için hiç bir masraftan kaçınmayan Hande Erçel’in 500 bin TL’lik jesti gündem oldu.

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, kızı Mavi Aylin’i kucağına aldı. Teyze olma heyecanı yaşayan Hande Erçel, ablası Gazme Erçel’i bir an bile yalnız bırakmadı.
Bu sabah saatlerinde doğum yapan Gamze Erçel ve kızının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz aylarda annesi Aylin Erçel’i kaybeden Gamze Erçel kızına ‘Aylin Mavi’ ismini koydu.

Hamileliği boyunca Gamze Erçel’in en büyük destekçisi kardeşi Hande Erçel oldu. Ablasını bir an yalnız bırakmayan güzel oyuncu Gamze Erçel’e her alanda yardımcı oluyor.

500 BİN TL’LİK HESAP AÇTI!

Hande Erçel, ablası Gamze Erçel’in kızı Mavi Aylin için bankada 500 bin liralık hesap açtı.

İlk kez teyze olma heyecanı yaşayan oyuncu Hande Erçel yeğeni için hiçbir masraftan kaçınmadı. Erçel bankaya giderek Mavi adına hesap açtırdı. Hesaba da 500 bin TL yatıran Erçel, her ay düzenli olarak para aktarımı yapıp Mavi’nin daha iyi bir gelecek yaşamasını garantileyecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.