Hande Ataizi sokağa sütyensiz çıktı tüm bakışları üzerinde yopladı

42 yaşındaki Hande Ataizi, tüm bakışları üzerinde toplamayı başardı. Hande Ataizi, ünlü yıldız Jennifer Aniston gibi sütyensiz tişörtle görüntülendi. 42 yaşındaki yıldızın anne olmasına rağmen bozulmayan fiziği ‘maşallah’ dedirtti.

HOLLYWOOD YILDIZINA ÖZENDİ

Hollywood’un en güzel yıldızlarından Jennifer Aniston (47) geçtiğimiz yıl sütyensiz tişörtle objektiflere yansımış ve ilerleyen yaşına rağmen yerçekimine meydan okuyan göğüsleri gündem olmuştu.

gazetemag.com-hande ataizi1

BEREN SAAT DE SÜTYENSİZ GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Şeffaflık trendi yerli yıldızları da sardı. Beren Saat’in ardından Hande Ataizi de sütyensiz üst modasına uydu. 42 yaşındaki Ataizi, önceki gün Nişantaşı’nda iç çamaşırsız giydiği tişörtüyle tüm bakışları üzerine topladı. Hande Ataizi, etrafındaki meraklı bakışlara aldırış etmeden yoluna devam etti. sözcü

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.