Hande Ataizi, kas yaptı!

En son Kanal D’de yayınlanan 4 Kadın Zamanı isimli program ile ekranlara gelen ünlü oyuncu Hande Ataizi, Instagram hesabında kaslarını sergilediği fotoğrafını paylaştı. Fit görüntüsü ve kaslarıyla dikkat çeken Ataizi’ne takipçileri, “Harika görünüyorsun, ama bu kadarı fazla” yorumunda bulundu.

90’lı yıllara damga vuran Ruhsar dizisiyle hayatımıza giren ve ekranların en çok aranılan yüzü haline gelen Hande Ataizi, son yıllarda kameralardan bir hayli uzak kaldı.

KASLI FOTOĞRAFIYLA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Son olarak Kanal D’de 4 Kadın Zamanı isimli programa başlayan Hande Ataizi’nin ekran macerası kısa sürmüştü. Hande Ataizi, sosyal medyadan paylaştığı kaslı fotoğrafıyla sessizliğini bozdu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.