Hande Ataizi “Hayat Mucizelere Gebe“ için kamera karşısına geçti

Şimdiye kadar yer aldığı projelerle büyük başarı yakalayan ve ciddi bir hayran kitlesi olan ünlü oyuncu Hande Ataizi, uzun bir aradan sonra ilk kez “Hayat Mucizelere Gebe “ için kamera karşısına geçti.

Çekimlerinin son sürat devam ettiği dizide Süheyla karakteri ile karşımıza çıkan ünlü oyuncu Süheyla’ya nasıl hazırlandığı ve özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

“Süheyla’yı ilk okuduğumda kendime çok yakın buldum. Deli dolu Süheyla bana çok benziyor. Herkes mazbut, düzgün olsa Dünya sıkıcı bir yer olmaz mı? Biri de farklı olsun. Ama tabi ki Süheyla’ya hazırlanmak hiç kolay olmadı. Hala protein diyetime devam ediyorum ve haftada sekiz saat spor yapmayı hiç ihmal etmiyorum” dedi.

Annelik ve evlilik hakkında da samimi açıklamalarda bulunan güzel oyuncu,
“Bana senin mucizen ne diye soruyorlar, benim için hayatımın mucizesi oğlum Leon oldu. Çocuk istiyordum bir türlü olmadı, hep düşük yaptım. Sonra akışına bırakma kararı aldım ve mucizem gerçekleşti” dedi.

Birçok evliliğin ekonomik sebeplerden bittiğini savunan Ataizi “Kadın çalışmaz ise evlilik biter, Kadının erkeğe maddi yük olması bence çok yanlış “ şeklinde açıklama yaptı.

3 kuşak kadının hikayesini eğlenceli bir dille anlatan “Hayat Mucizelere Gebe” her Pazar saat 21.00’de Kanal D’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.