gazetemag tv

Haluk Levent ODTÜ’de ‘Fransızca Opera’ söyledi

Türk Rock müziğinin başarılı ismi Haluk Levent, ‘Çeyrek Asır Açıkhava Konserleri’ turnesinin ilk durağında Ankaralı sevenleriyle buluştu.

Gergedan Yapım ev sahipliğinde Ankara ODTÜ Vişnelik Kampüsü’nde sahneye çıkan Haluk Levent, yaklaşık 3 bin 500 kişiye unutulmaz anlar yaşattı.

Ayakta alkışlandı

3 saat süren sahne performansı ve şarkılarıyla sevenlerinin büyük beğenisini toplayan Haluk Levent, sahnede bir çok sürprize de imza attı. Konser boyunca zaman zaman şarkılarını seyircilerin arasında söyleyen Haluk Levent, ayrıca daha önce twitter’dan söz verdiği bir hayranıyla sahnede dans etti. Gecenin bir başka sürprizi de sahneye konuk olan ‘3 Soprano’ grubunun şarkılarına eşlik eden Haluk Levent, sahnede ‘Fransızca Opera’ şarkı söyledi. Levent’in ‘3 Soprano’ ile gerçekleştirdiği Fransızca performans izleyenler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

Yeni Durak 5 Ağustos Bodrum

Müzik yaşamında 25 yılı geride bırakan rock müziğin başarılı ismi Haluk Levent, ‘Çeyrek Asır Açıkhava Konserleri’ turnesi kapsamında yeni durakları ise, 5 Ağustos Bodrum Antik Tiyatro, 9 Ağustos Denizli Açıkhava Tiyatrosu, 10 Ağustos Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu, 11 Ağustos Marmaris Amfi Tiyatro, 26 Eylül izmir Açıkhava Fuarı, 29 Eylül İstanbul Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu Sahnesi ve 30 Eylül’de ise Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle bir araya gelecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.