Haluk Bilginer’in eski eşi Aşkın Nur Yengi ile sevgilisi Zerrin Tekindor, ilk kez karşılaştı

Eski Eşi ile sevgilisi pişti oldu.

Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi, 2006 yılında evlenip 2012’de boşanmıştı. Bilginer, boşandıktan sonra kendisi gibi oyuncu olan Zerrin Tekindor’la aşk yaşamaya başladı. Aşkın Nur Yengi, evliliğin bitmesine neden olarak adını vermeden hep Tekindor’u işaret etti. Tekindor ise “İlişkimiz onlar boşandıktan aylar sonra başladı. Benimle ilgisi yok” dedi.

“KONUŞMAK BİLE İSTEMEDİ”

Aşkın Nur Yengi ile Zerrin Tekindor’un, ilk kez 2 ay önce karşılaştıkları ortaya çıktı. İkili, Bilginer’in 19 Ekim’de İzmir’de vefat eden annesi Bedriye Bilginer’in cenazesine katıldılar. Zerrin Tekindor, Aşkın Nur Yengi’ye “Başınız sağolsun” demek istedi. Ünlü şarkıcı, Zerrin Tekindor’a arkasını dönüp konuşmak bile istemedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.