Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’lı yeni dizi “Baba” başlıyor

Show TV’de ekrana gelecek Ay Yapım imzalı ‘Baba’ yarın akşam yayın hayatına başlıyor. Merakla beklenen diziye sayılı saatler kala ilk bölümden bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Emin Saruhanlı (Haluk Bilginer) ve oğlu Kadir (Tolga Sarıtaş) arasındaki gerilime dair ipuçlarının verildiği sahnede ailenin reisi olan Emin’in katı düşüncelerine karşı duran Kadir’in yaşadıkları merak uyandırıyor. Baba oğul arasındaki çatışma şimdiden dikkatleri çekiyor.

BABA’NIN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep beraber mütevazı bir hayat süren, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile… Ailenin reisi Emin Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba… Emin’in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul arasında eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanan bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalır.

blank

Ay Yapım imzalı ‘Baba’nın senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar, yönetmenliğini ise Çağrı Bayrak üstleniyor.

Bir Anadolu hikayesi ‘Baba’ yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.