Haluk Bilginer, çapkınlık turunda yakalandı

Tecrübeli oyuncu Haluk Bilginer, 3 güzel kadınla Cihangir gecelerinde tura çıktı. Sevgilisi Aşkın Nur Yengi’nin ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Aşkın Nur Yengi ile evliliklerini bitirdikten sonra uzun bir süre Zerrin Tekindor ile aşk yaşayan Haluk Bilginer, geçtiğimiz aylarda yeniden Aşkın Nur Yengi ile çocuğunu bahane ederek birlikte yaşamaya karar vermişti. Rahat duramayan tecrübeli oyuncu, önceki gece Cihangir Sur Balık’ta üç kadınla felekten bir gece çaldı. Mekan çıkışında flaşların patlamasının ardından ne yapacağını şaşıran Bilginer, soruları da yanıtsız bıraktı. Mekan çıkışında yüzlerini kapatan hanımların ise kim oldukları öğrenilemedi. Hızla taksiye yönelen gruptan Haluk Bilginer’e neden kaçtığı sorulduğunda “Kaçmıyoruz sadece aracımıza binmeye çalışıyoruz” yanıtını verdi. Yanındaki kadınların kim olduğu sorulduğunda ise panikleyen Bilginer, soruları yanıtsız bırakarak hızla uzaklaştı.

AŞKIN ÇOK KIZACAK

İlişkilerine kaldıkları yerden çocuklarını bahane ederek başlayan Aşkın Nur Yengi ise sosyal medya hesaplarından Tekindor’u ima ederek paylaşımlar yapmıştı. Eski eşi şimdi sevgilisi Bilginer’in üç kadınla yakalanmasına ne diyeceği merak konusu oldu. Kadınlar mekandan çıkarken yüzlerini sakladılar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.