‘Halka’ dizisinin yönetmeni Hande Erçel’e destek mesajı yayınladı

TRT 1’deki ekrana gelen ‘Halka’nın yönetmeni Volkan Kocatürk, Instagram’dan yaptığı paylaşımla yakın zamanda annesini kaybeden genç oyuncu Hande Erçel’e destek verdi.

TRT 1’deki ‘Halka’ dizisinin yönetmeni Volkan Kocatürk oyuncusu Hande Erçel’e destek mesajı yayınladı. Oyuncu Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, geçen hafta kansere yenik düştü. Büyük üzüntü yaşayan oyuncu, eve kapandı.

YANINDAYIZ

Yönetmen Volkan Kocatürk, Instagram hesabından Hande Erçel’le dizi setinde çekildiği fotoğrafı paylaşıp ”Yanındayız” notunu düştü.

blank

Hande Erçel’in rol aldığı Halka dizisi geçen gün TRT’de yayınlanmıştı. Hep birlikte ilk bölümü izleyen ekip, ”Hande, genç yaşta bu acıyla yüzleşti. Onsuz bu akşam eksiğiz” diyerek Erçel’e başsağlığı dilemişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.