Halit Ergenç’ten Bergüzar Korel’e övgü dolu sözler

Başarılı ve güzel oyuncu Bergüzar Korel, 15 yılın ardından ‘Girls and Boys’tan uyarlanan ‘Kızlar ve Oğlanlar’ adlı oyun ile tiyatroya geri döndü. Eşini yalnız bırakmayan Halit Ergenç, gösteriyi çok beğendiğini belirterek Korel’i öve öve bitiremedi.

Azize Hemşire’yi canlandırdığı ‘Vatanım Sensin’in 2 yıl önce final yapmasıyla dizilere mola veren başarılı oyuncu Bergüzar Korel, tiyatroya geri döndü. Eşinin oyununu izleyen Halit Ergenç ise Korel’e güzel cümleleriyle destek oldu.

15 YIL ARADAN SONRA GERİ DÖNDÜ

Bergüzar Korel, İngiltere’de kapalı gişe sahnelenen ‘Girls and Boys’tan uyarlanan ‘Kızlar ve Oğlanlar’ adlı oyun ile tiyatroya döndü. Korel, yeni oyunuyla 15 yıl aradan sonra ilk kez önceki akşam Kadıköy Craft Tiyatro’da sahneye çıktı.

blank

SANATÇI DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Posta yer alan habere göre; Aralarında annesi Hülya Dorcan ve yakın dostları Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Esra Erol, Engin Akyürek, Kubilay Aka, Miray Daner, Serkan Altunorak, Ozan Dolunay, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Ece Dizdar, Cem Avnayim, Güven Murat Akpınar, Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin olduğu oyuncular, finalde Bergüzar Korel’i ayakta alkışladı.

blank

“ONUNLA GURUR DUYUYORUM”

Eşini izleyen Halit Ergenç de Bergüzar Korel’i öve öve bitiremedi. “Eşim olduğu için söylemiyorum; muhteşem ve inanılmaz bir performanstı. Aylardır çalışıyor. Onunla gurur duyuyorum” dedi.

blank

ÇAĞATAY ULUSOY’LA BARIŞTI MI?

Serenay Sarıkaya, muhabirlerin “Çağatay Ulusoy’la tekrar barıştığınız söyleniyor. Doğru mu? Kendisini aradınız mı?” şeklindeki sorulara, “Yok öyle bir şey. Onlar tamamen magazinin uydurması. Ne kadar komik sorular soruyorsunuz. Teşekkür ederim” şeklinde yanıtladı.

blank

“EVLİLİK TEKLİFİ ALMADIM”

Geceye katılan Ezgi Mola, sevgilisi Mustafa Aksakallı’dan evlilik teklifi aldığı iddialarına “Öyle bir şey yok vallahi. Bir organizasyon olursa siz duyarsınız. Ama aramızda böyle bir konuşmada olmadı” şeklinde cevap verdi.

blank

“ÜNLÜ İSİMLER DAHA DİKKATLİ VE HASSASİYETLİ OLMALI”

Son dönemde ünlü isimlerin eşlerinden boşandıktan sonra ödediği nafakaları yüksek ve süresiz olması yüzünden şikayetçi olması birçok haberin çıkmasına neden olmuştu. Esra Erol, bu konuyla ilgili gelen sorulara, “Ayrılırsam ne kadar nafaka öderim?’ düşüncesiyle nikah masasına tabii ki oturulmaz. Bir takım örneklerden yola çıkılarak evlilik kurumunu asla nitelendiremeyiz. Türk toplumundaki aile kurumu bizim için çok önemli. Bu yüzden medyada yer alan, topluma örnek olan kişilerin çok daha hassasiyetli ve dikkatli davranması lazım” şeklinde yanıt verdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.