Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’den ‘bebek’ sözleşmesi

Mutlu evlilikleri ile magazin basının favori çiftlerinden olan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel kızları Leyla’yı kucaklarına almadan önce bir anlaşma yaptı. Çiftin yaptığı anlaşma sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Rol aldıkları dizideki arkadaşlıkları aşka dönüşüp ilişkilerini evlilikle taçlandıran Halit Ergenç ve Bergüzar Korel cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Üçüncü bebekleri Leyla’yı kucağına almak için geri sayıma başlayan çiftin bebek sözleşmesi yaptığı gündeme geldi.

2. Sayfa’nın haberine göre; Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, vardıkları anlaşmaya göre aynı anda çalışmayacaklar. Biri dizi setlerinde koştururken, diğeri bebekleriyle ilgilenecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.