Halit Ergenç: Gezi Parkı olaylarıyla kıyaslanamaz

FETÖ’cülerin askeri darbe girişimi hakkında konuşan Halit Ergenç, yaşananların Gezi Parkı olaylarıyla kıyaslanamayacağını söyledi.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti, oğulları Ali ile Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. Bir süredir Çeşme’de tatil yapan aile, iç hatlardan dış hatlar terminaline geçerek Avrupa seyahatine çıktı.

“GEZİ PARKI OLAYLARIYLA KIYASLANAMAZ”

Darbe girişimi hakkında konuşan Halit Ergenç, konunun ayak üstü konuşulamayacağını belirterek “Ama şunu söylemek isterim ki, bu durum çok farklı bir boyutta. Gezi Parkı olaylarıyla kıyaslanamaz” dedi. Çift, bir süre Avrupa tatili yaptıktan sonra birlikte rol alacakları “Vatan Haini” dizisinin çekimleri için İstanbul’a dönecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.