Halit Ergenç en büyük korkusunu açıkladı!

Tatil amacıyla Bodrum Gübet’e giden oyuncu çift Bergüzar Korel – Halit Ergenç, üçüncü çocuklarının heyecanını yaşıyorlar. İlk kez kız çocukları olacak olan çiftten Halit Ergenç, yaşadığı duyguları ve en büyük korkusunu ilk kez anlattı.

Üçüncü kez anne-baba olacak olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu çift Bergüzar Korel – Halit Ergenç, ilk kez kız çocuğu sahibi olacak olan çiftten Ergenç duygularını ilk kez paylaştı. Ünlü aktör, ‘Çok güzel bir duygu, Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin. ‘ dedi.

En büyük korkusu olarak tanımladığı duygusunu da açıklayan oyuncu, ‘Kızım büyüyünce beni parmağında oynatır diye çok korkuyorum.’ dedi. Çiftin 2 oğlu bulunuyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.