gazetemag tv

Halit Ergenç, dizi ücretleri hakkında konuştu

Dizi oyuncularının astronomik bölüm ücretleri bir süredir gündemi meşgul ederken Halit Ergenç’ten sürpriz bir çıkış geldi.

Önceki gün eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali ile Etiler’deki bir restorandan çıkarken görüntülenen ünlü oyuncu…

“Biz deli gibi çalışıyoruz, alnımızın teriyle kazanıyoruz. Kimsenin bunun hesabını sormaya hakkı yok” diyerek haberlere tepki gösterdi.

‘DIŞARIDAN KOLAY GELİR’

Birçok noktada hayatlarından ödün verdiklerini belirten Ergenç şöyle konuştu: “Sanki biz bedavadan yaşıyoruz gibi oluyor. Böyle bir şey söz konusu değil. Olabilseydi herkes oyuncu olabilirdi…”

“Bu mesleğin de bir gereği var. Şu an buradan herhangi bir insan gibi geçip gidecekken ömrümün belli günlerini sizlerle geçiriyorum. Herkesin mesleği dışarıdan başkasına kolay gelir.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.