Hakan ve Hüseyin Bektaş “Sarhoş” ile yeniden müzikseverlerin karşısında

Son yıllarda isimlerinden oldukça söz edilen, müzik sevdalısı iki kardeş Hakan ve Hüseyin Bektaş, yepyeni teklileri “Sarhoş” ile yeniden müzikseverlerin karşısında.

Yıllardır yurt içi – yurt dışı konser, festival ve düğün sahnelerinde aranılan ikili olan kardeşler yani MAXIM, pandemi sürecinde adeta müzik kampına girdiler. Aylar süren stüdyo çalışmaları sonucu artık gözbebekleri olan projelerini arka arkaya sevenleriyle buluşturmaya hazırlanan Maxim, “Sarhoş” şarkılarıyla uzun süren sessizliklerini bozdular.
Söz ve müziği Hakan Bektaş’a ait olan, müzik yönetmenliğini de kendilerinin üstlendiği “Sarhoş” şarkısının klip yönetmenliğini Serhat Güldük üstlendi.

Almanya’da yaşayan ve müzik çalışmaları, klip çekimleri için sık sık İstanbul’a gelen, en iyiyi üretmek ve kaliteli müzik yapmak için durmak bilmeden çalışan Maxim’in yeni şarkısı “Sarhoş”, Youtube ve tüm dijital mağazalarda yayında…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.