Hakan Taşıyan böbrek nakli için ameliyata alındı

Yaklaşık 5 aydır Ankara Şehir Hastanesi’nde organ yetmezliği nedeniyle tedavi gören ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan’dan heyecanlandıran haber geldi. Geçtiğimiz günlerde karaciğer nakli yapılan ünlü şarkıcı böbrek nakli için ameliyata alındı. Ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından ameliyat süreciyle ilgili açıklama paylaşıldı.

Uzun bir süredir organ yetmezliği nedeniyle Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Hakan Taşıyan, geçtiğimiz günlerde karaciğer nakli olmuştu. Böbrek nakli için kız kardeşi donör olan Taşıyan, ameliyata alındı.

Hakan Taşıyan’ın sosyal medya hesabından açıklama yapıldı. Ameliyat süreciyle ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

‘Sevgili gönül dostları, Böbrek nakil ameliyatı sürecimiz, bugün saat 08:00’de başlamıştır. Önce kız kardeşinin ameliyat süreci tamamlanıp, daha sonra nakil için kendisi ameliyata alınacaktır. Süreç hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Dualarınızı eksik etmeyiniz. Böbrek kardeştir.’

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.