Hakan Altun ve Sibel Can, İbo Show’a rakip olacak

Ünlü şarkıcı Sibel Can’ın geçtiğimiz günlerde İbo Show’a rakip olacak bir programla döneceğinin müjdesi verilmişti. Sibel Can’a programda eşlik edecek isim Hakan Altun oldu. İkilinin aynı programda bir araya gelecek olması heyecanlandırdı. Programın konukları şimdiden merak edilmeye başlandı.

Pandemi nedeniyle bir süredir ekranlardan ve müzik piyasasından uzak kalan Sibel Can hakkında sevenlerini sevindirecek gelişmeler yaşanmıştı. Akşam Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu kaleme aldığı yazısında Sibel Can’ın yeni bir Show programı için çalışmalara başladığını duyurmuştu.

Programla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. İbo Show’a rakip olacak programda Sibel Can’ın partneri belli oldu. Sibel Can ve Hakan Altun birlikte sunuculuk yapacak.

Hakan Altun ve Sibel Can’ın programda kimleri konuk edeceği şimdiden merak konusu oldu.

PANDEMİDE ALBÜM ÇIKARDI

Pandemi dönemini avantaja çeviren ünlü şarkıcı Sibel Can, ‘Hayat’ adını verdiği albümünü piyasaya sürdü. Klip çalışmaları için hazırlık aşamasında olan Sibel Can, 9 yıl aradan sonra ekranlara dönen İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show’un ilk konuğu oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.