Hakan Altun, 7 Eylül’de Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde

Aşk şarkılarının sevilen ismi Hakan Altun, Poll Production organizasyonuyla Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 7 Eylül’de Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşuyor.

Yaptığı şarkılar ve verdiği konserlerle müzikseverlerin gönlünde taht kuran Hakan Altun, dillere pelesenk olmuş şarkılarının yanı sıra Türk Müziği’nin efsane isimlerinin eserlerini de repertuvarına ekledi. Harbiye için özel sürprizler hazırlayan Altun’un konser konsepti ise siyah-beyaz olarak belirlendi.

7 Eylül akşamı gerçekleşecek olan konserde gecenin rengi siyah iken, söylenecek aşk şarkıları ile Harbiye aydınlanacak ve Açıkhava siyah-beyaza bürünecek. Konserde giyineceği kıyafetleri de konsepte uygun belirleyen sanatçı, açılışı simsiyah bir kostümle yaparken, ikinci yarı baştan aşağı beyaz tercih edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.