YouTube / gazetemag tv

Hailey Baldwin ile Justin Bieber evlendi!

Selena Gomez ile ilişkisini bitirdikten sonra Hailey Baldwin ile tutkulu bir aşka yelken açan Justin Bieber, Hailey Baldwin ile evlendiğini itiraf etti. Peki Justin Bieber’ın eşi Hailey Baldwin kimdir?

Nişanlısı Justin Bieber’la gizlice evlendikleri öne sürülen Hailey Baldwin, “Spekülasyonların nereden çıktığını anlıyorum ama henüz evlenmedik” demişti.

ABD’nin Los Angeles kentinde Joan’s on Third Restoran’da kahvaltıya giden Justin Bieber ve Hailey Baldwin hayranının ısrarlı evlilik sorularıyla karşılaştı.

ABD’nin Los Angeles kentinde bir restorana kahvaltıya giden Justin Bieber ve Hailey Baldwin çiftine evlilik soruları sorulması üzerine Justin Bieber evlendiklerini itiraf etti.

Kanadalı şarkıcı, sevgilisinin zor zamanlar geçirdiği dönemde her zaman kendisine destek olan bir melek olduğunu söyledi.

Magazin sitesi TMZ, ikilinin, 13 Eylül günü evlendiğini öne sürmüştü. Site, New York Belediye Binası’ndaki Evlilik Bürosu’nda gerçekleşen gizli nikahın vaiz Jeffrey Quinn tarafından kıyıldığını iddia etmişti.

Hailey Baldwin, Justin Bieber’la nişanlandıktan sonra merak edilmeye başlandı. Daha önce de Justin Bieber’la ilişki yaşayan Hailey Baldwin kimdir? Yeni nesil gençlerin sevgilisi Justin Bieber, fırtınalı aşk hayatını Hailey Baldwin’le evlenerek sonuçlandırdı. Daha önce de Baldwin’le aşk yaşayan Bieber, Selena Gomez’e dönmüş; Gomez’den ayrıldıktan sonra ikinci kez Hailey Baldwin’le sevgili olmuştu.

Hailey Baldwin

Ralph Lauren, Tommy Hilfiger ve Philipp Plein gibi ünlü markalar için podyuma çıkan manken, Glamour, Marie Claire’ın kapağında da yer almıştı.

Hailey Baldwin, 2015 yılında Milano’da düzenlenen MTV Avrupa Müzik Ödülleri gecesinde sunuculuk yapmıştı. Cody Simpson, Baptiste Giabiconi gibi popüler isimlerin müzik videolarında da yer aldı.

Justin Bieber’la nişanlanması sonra gündeme oturan ismin babası Stephen Baldwin de sosyal medya hesabından kızı Hailey’i ve Justin Bieber’i kutlayan bir mesaj yazarak olayı doğruladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.