Hadise’nin isyan ettiği açıklamaları sosyal medyayı salladı

Hadise, yıllar önce fazla kiloları nedeniyle linç edilerek olay olmuştu. Ünlü şarkıcı o dönem gelen eleştiriler üzerine ilk kez konuşarak magazin gündemine damga vurdu. Hadise’nin “Obez dediler, Roberto Carlos bacaklı dediler, çok zayıf, çok çirkinleşti, sivrisineğe döndü dediler” diyerek isyan ettiği açıklamaları sosyal medyayı salladı.

Hadise açıklamalarıyla sosyal medyaya adeta damga vurdu. Yıllar önce aldığı kiloları nedeniyle çok eleştirildiğini ve linç edildiğini dile getiren ünlü şarkıcı, çarpıcı açıklamalarıyla gündem oldu.

Fazla kilolarının faturasını linç kültürü nedeniyle ağır ödediğini belirten Hadise açıklamalarıyla isyan etti. Zayıfladığında ise çirkinleştiği yönünde eleştirilere maruz kalan Hadise’den çok çarpıcı açıklamalar geldi.

blank

Hadise, Instagram hesabından yıllar önce fazla kiloları sebebiyle eleştirilmesi ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcının “Ben bu linç kültürünün faturasını en ağır ödeyen isimlerden biriyim” ifadeleriyle başlayan paylaşımı magazin gündeminde dikkat çekti. Ünlü ismin çok konuşulan paylaşımında kullandığı ifadeler şu şekilde oldu:

‘OBEZ DEDİLER, ROBERTO CARLOS BACAKLI DEDİLER’

Ben bu linç kültürünün faturasını en ağır ödeyen isimlerden birisiyim. Obez dediler, Roberto Carlos bacaklı dediler, çok zayıf, çok çirkinleşti, sivrisineğe döndü dediler. Söylemedikleri söz kalmadı. Hepsini yaşadım.

‘ACI OLAN ÇOĞUNLUKLA KADINLARIN BU NEFRETİ KUSMASI’

Acı olan da çoğunlukla kadınların bu nefreti kusması. O dönem sosyal medya bu kadar yaygın kullanılmıyordu. Destek görmem gereken anlarda destek görmedim.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.