Hadise’nin babası, annesine dava açtı

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve daha çok yaşadığı inişli çıkışlı ilişkiler ile gündeme gelen Hadise bu kez de babası Hasan Açıkgöz’ün açtığı dava ile gündeme geldi.

O Ses Türkiye programının jüri üyeliğinden ayrıldıktan sonra gözlerden uzak olan Hadise ve ailesi zor günler yaşıyor. Hadise’nin babası Hasan Açıkgöz, Türkiye’de mahkemeye başvurarak annesi Gülnihan Açıkgöz dava açtı.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde avukatı aracılığıyla dava açan Hasan Açıkgöz, Gülnihan Açıkgöz ile 24 yıl önce Belçika’da boşandıklarını ileri sürdü. Açıkgöz, yurtdışındaki boşanma kararının Türkiye’de de geçerli olabilmesi için ‘tanıma ve tenfiz’ davası açtı. Davanın ilk duruşması, Aralık ayında yapılacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.