Hadise’nin ablasına gelen şikayetler Hande Yener’e yaradı

Hadise’nin ablasının işletmeciliğini yaptığı beach, gelen şikayetlerin ardından yarışta geri kalıyor. Güneş’te yer alan habere göre ilk olarak Hande Yener’in işletmeciliğe başlamasının ardından Hadise’de bu duruma parmak basmak istemişti. Ablasının adı altında beach açan Hadise, işletmecilikte geri kaldı. İlk olarak çıkan kavgada meslektaşı Gülşen arada kalarak tehlike yaşamıştı. Bu durumun atlatılmasının ardından 18 yaşından küçüklere alkol sattığı için şikayet alan beache tepkiler büyümeye başlamıştı.

ŞİKAYETLER HANDE’YE YARADI

Son olarak yaşanan darbe girişiminin ardından hiçbir şey olmamış gibi işletmeciliğe devam eden ve halkı plajlara çağıran işletmeye tepkiler çığ gibi büyümeye başlamıştı. Gelen tepkiler en çok da rakibi ve meslektaşı Hande Yener’e yaradı.

ÇALIŞANLAR DA MEMNUN DEĞİL

Mekan işletmeciliği konusunda çok fazla başarılı olamayan ekibe bir darbede çalışanlarından geldi.

Plaj çalışanları toplu olarak işten çıkarılmasının ve sigortasız çalıştırıldıklarını sosyal medyadan duyurarak haklarını aramıştı. Mekanda ucuza kaçmak isteyen işletme son olarak da bütün mekanların kullandığı ses perdesini kullanmadığı için komşularından şikayet geldi. Yıldız Tilbe sahnede iken şikayet üzerine polis geldi ve Tilbe’yi sahneden indirdiği iddia edildi. Komşuların şikayetini dikkate alan güvenlik güçleri ise işlem yaparak mekana ceza kestiği iddialar arasında yerini aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.