Hadise’den olay itiraf!

Özel hayatıyla ilgili olarak altın kuralları olduğundan söz eden Hadise, ‘Kim diyor yalnız olduğumu’ diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

Hadise, Kıbrıs’ta yaptığı açıklamalarla özel hayatında biri olduğunu ima etti.

Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de şarkılarıyla izleyenleri coşturan Hadise, ‘Yalnızlıktan sıkıldınız mı?’ sorusu karşısında ”Kim diyor yalnız olduğumu” dedi ve ekledi: “Biri olsa da söylemem. Bir gün evlenirim karşınıza çıkıp ‘ben evlendim’ de demem. Özel hayatımı özel yaşamayı sevdiğim için doğum günü partilerimde bile hiç kimseye izin vermem resim çekmelerine, sosyal medyaya yüklemelerine. Benim böyle bir altın kuralım var.” Hadise en son Fransız Aurilien Muller ile beraberlik yaşamıştı.

blank
Hadise

30 GÜNDE ERİDİ

Şarkıcı son görüntüsüyle gündem oldu. Bir hayli zayıfladığı gözlenen Hadise, 30 günde eridi. Özel beslenme programıyla diyete giren Hadise, haftanın belirli günleri de spor yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.