Hadise’den Hekimoğlu’nun Mehmet Ali’si Kaan Yıldırım’a set ziyareti

Uzun yıllar boyunca kalbi boş olan ve geçtiğimiz yılın sonuna doğru Hekimoğlu’nun Mehmet Ali’si Kaan Yıldırım’la yeni bir aşka yelken açtı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ünlü çiftten Hadise, Hekimoğlu dizisinin setine sevgilisini ziyaret etti. Hadise, pişirdiği kek ve börekleri de sete götürdü.

Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap yarışmasında jüri koltuğunda oturan ünlü şarkıcı Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı son gaz devam ediyor. 2020 yılına damga vuran aşkları ile çok konuşulan ikili magazin basını tarafından yakından takip ediliyor.

blank

Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım’ı Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Hekimoğlu’ dizisinin setinde ziyaret etti.

Ziyaret öncesi mutfağa girip tüm hünerlerini sergileyen Hadise, pişirdiği kek ve börekleri de sete götürdü. Ünlü şarkıcının set çalışanlarına da ikram ettiği kek ve börekler, dakikalar içinde tükendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.