YouTube / gazetemag tv

Hadise’den duygusal paylaşım

Hadise, kardeşi Derya Açıkgöz’ün ‘Ablama her zaman destek olacağım’ sözlerine şarkıyla karşılık verdi. Siyah-beyaz video çeken Hadise’nin zaman zaman gözleri dolduğu görüldü.

Şarkıcı, arasının bozuk olduğu kardeşi Derya Açıkgöz’ün “Ablama her zaman destek olacağız” açıklamasının ardından sosyal medyadan şarkı söyleyerek duygularını ifade etti.

Hadise, BJ The Chicago Kid’e ait olan ‘Falling On My Face’ (Yüzüme Düşmek) şarkısını okudu. Eseri okurken gözleri dolan ünlü popçu, okuduğu şarkının paylaşımına “Bazen zihninizi, iç dünyanızı, hislerinizi yansıtan şarkılar duyarsınız… Bu şarkı her seferinde bana kendimi hatırlatıyor… Kalbimin en derinine dokunuyor. Umarım sizde de aynı etkiyi yaratır” notunu düştü. Şarkının sözleri ise şöyle: “Ve hissettiğim bu el beni derinden çekiyor. Çok derine nefes alamıyorum. Çünkü tüm hatalarımı silemiyorum. Ben sadece yüzüne düşen bir adamım.’’

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.