Hadise’den ablası Hülya Açıkgöz’e: Zehirli insan zehirlidir!

Şarkıcı Hadise, sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaptı.

Ünlü şarkıcı Hadise geçtiğimiz yıla kadar ablası ile çalışıyor ve ablası kendisinin menajerlik görevini üstleniyordu. Geçtiğimiz sene tartışan ikili arasında ipler gerilmiş ve ikili yollarını ayırmıştı. Ünlü şarkıcı Hadise, kendisi üzerinden haksız kazanç elde ettiğini iddia ettiği ablasını mahkemeye vermişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre hadise.com alan adını alan abla Hülya Açıkgöz, ünlü şarkıcı Hadise ile mahkemelik olmuştu.

2004 yılında kayıt edilen hadise.com alan adı için görülen davada şarkıcı Hadise, marka tescili bulunmasına rağmen davayı kaybetti. Instagram hesabından bir paylaşım yapan güzel şarkıcı, “O hala senin kız kardeşin demekten vazgeçin. Zehirli insan zehirlidir! Aile olsun ya da olmasın size sürekli zarar veren insanlardan kaçmakta özgürsünüz” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.