Hadise ve Mehmet Dinçerler’den evlilik öncesi gizlilik anlaşması!

Ünlü şarkıcı Hadise’yi geçtiğimiz gün istemeye giden Mehmet Dinçerler cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Hadise’nin Mehmet Dinçerler ile isteme töreni öncesi tüm çalışanlarına gizlilik anlaşması imzalattığı öğrenildi.

Geçtiğimiz ocak ayında sevgilisi Mehmet Dinçerler’den evlilik teklifi alan ve yüzüğü ile günlerce konuşulan Hadise, evlilik hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

blank

Mehmet Dinçerler, önceki akşam ailesiyle birlikte Hadise’yi istemeye gitti. Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz de isteme töreni için Belçika’dan Türkiye’ye geldi.

Takvim’in haberine göre; Dinçerler, Hadise’yi Belçika’dan gelen annesi Gülnihal Açıkgöz’den istedi.

Bu arada törenle ilgili her detayı büyük bir titizlikle hazırlatan güzel popçu, tüm çalışanlara da gizlilik anlaşması imzalattı. Anlaşmaya göre; hiçbir çalışan çok merak edilen bu özel günle ilgili sosyal medyada kesinlikle fotoğraf paylaşmayacak ve hiçbir bilgiyi dışarı sızdırmayacak. Bu kuralı ihlal eden olursa da Hadise, yüklü miktarda tazminat alma hakkını elinde bulunduracak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.