Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti ölümden döndü

Bir süredir Mehmet Dinçerler ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı Hadise, sevgilisi ile gittiği Çeşme tatilinden dönerken kaza geçirdi. Ölümden dönen ünlü çiftten Hadise’nin korkudan bayıldığı öğrenildi.

Kaan Yıldırım ile ilişkisini geçtiğimiz haziran ayında noktalayan Hadise, kısa bir süre önce iş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açtı. İlişkilerini magazin basınından uzakta yaşayan çift, Çeşme tatiline çıktı.

İki gün boyunca Çeşme’yi adeta fetheden ünlü çift, İstanbul’a dönüşte kabus dolu anlar yaşadı. Mehmet Dinçerler’in kullandığı aracın ön lastiği seyir halindeyken patladı.

blank

Direksiyon hakimiyetini kaybeden Dinçerler, aracını sağa sola çarparak durdurabildi. Hadise’nin kaza esnasında bayıldığı ve uzun bir süre kendisine gelemediği de edinilen bilgiler arasında yerini alıyor.

Ünlü çift başka bir araçla İstanbul’a döndü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.