Hadise ve Kaan Yıldırım aşkında yeni gelişme!

Hadise, Kaan Yıldırım’ın köpeği ile olan karesini sosyal medya hesabından paylaşmış ve sonrasında aşk iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.İddialara göre, ailelerini de tanıştıran ikilinin arasında fotoğraf krizi çıktı.

Hadise’nin Kaan Yıldırım’ın köpeği ile paylaşım yapması geçtiğimiz günlerde aşk söylentilerine sebep olmuş, hatta taze aşıkların birlikteliklerini bir adım öteye taşıdıkları iddia edilmişti.

Konu ile ilgili her geçen gün magazin gündemine detaylar gelirken yeni bir gelişme yaşandı.

blank
Hadise – Kaan Yıldırım

Hadise, Kaan Yıldırım’ın köpeği ile verdiği pozu sosyal medya hesabından sildi. Bu durum; ikilinin arasında kriz oluştu söylentilerine neden olurken bir başka iddiaya göre de Kaan Yıldırım’ın Hadise’nin ilişkilerini açık etmesinden dolayı ona kızgın olduğu söylentilerine neden oldu.

Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın ailesiyle tanıştı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.