Hadise ve Kaan Yıldırım aşk sarhoşu

Geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını duyurmaları ile gündeme gelen ancak ayrı kalmaya sadece 4 gün dayanabilen Hadise ve Kaan Yıldırım çiften barışma sonrası ilk poz geldi. Ünlü şarkıcı Hadise, Kaan Yıldırım ile verdiği pozu sosyal medya hesabının hikaye bölümünden takipçileri ile paylaştı.

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen’de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap yarışmasında jüri koltuğunda oturan Hadise ve Hekimoğlu’nun Mehmet Ali’si Kaan Yıldırım geçtiğimiz haftalarda ilişkilerini noktalamıştı.

Hadise, sosyal medyada yaptığı bir açıklama ile ayrıldıklarını duyururken Kaan Yıldırım’ın yakın çevresine ‘Biz evlenecektik. Hadise fevri davrandı’ dediği ortaya çıkmıştı.

blank

Ünlü çift ayrılığa sadece 4 gün dayanabildi. Kaan Yıldırım elinde çiçeklerle Hadise’nin evine gitti ve ünlü çift ilişiklerine ikinci bir şans verme kararı aldı.

Hadise, sevgilisi Kaan Yıldırım ile barışmasının ardından ilk kez paylaşım yaptı. Ünlü çiftin paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.