Hadise: Unutulmaz bir gece olacak!

10 Ağustos’ta İstanbul Harbiye Açık Hava’da sahne alacak olan Hadise iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: “Unutulmaz bir gece olacak!”

Son dönemde Instagram’da yaptığı seksi danslarla adından söz ettiren Hadise, İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda büyük bir konser vermeye hazırlanıyor. 10 Ağustos’ta sahneye çıkacak olan güzel şarkıcı konseri için yoğun bir hazırlık aşamasına girdi. Dans dersleri alan ve provaları arttıran Hadise bu konser için oldukça heyecanlı.

“Unutulmaz bir gece olacak!”

Güzel popçu heyecanını Twitter’dan yaptığı bir açıklama ile ortaya koydu. Hadise, şöyle yazdı: “10 Ağustos Cumartesi akşamı İstanbul Harbiye Açık Hava sahnesindeyim! Unutulmaz bir gece olacak!”

Instagram’da akım başlatmıştı!

Hadise son olarak Reynmen’in Ela isimli şarkısında yaptığı dansla gündeme gelmişti. Seksi şarkıcının dansı sosyal medyada olay olmuştu. Ardından bir akım başlamış ve Instagram kullanıcıları Ela şarkısında Hadise gibi dans ederek videolarını paylaşmaya başlamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.