gazetemag tv

Hadise, transparan ve cesur kıyafetiyle çok konuşuldu

Ünlü şarkıcı Hadise, O Ses Türkiye yarışmasında giydiği transparan ve cesur kıyafetiyle sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşuldu.

Ünlü şarkıcı O Ses Türkiye yarışmasında giydiği kıyafet ile bazı takipçilerinden tam not alırken bazı takipçileri tarafından ise eleştiri yağmuruna tutuldu.

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Ünlü şarkıcı Hadise O Ses Türkiye finali öncesi sosyal medya hesabından final günü giyeceği kıyafeti sosyal medya üzerinden takipçilerinin beğenisine sundu. Hadise’nin fotoğrafı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Hadise’nin bazı takipçileri tarafından ise fazla cüretkar olduğu gerekçesiyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

blank

“ÇOLUK ÇOCUK İZLİYOR BU YARIŞMAYI”

Hadise’nin kıyafetini eleştiren bir takipçisi Hadise’nin fotoğrafına, “Ya bu nasıl kıyafet çoluk çocuk izliyor bu yarışmayı ayıp denen bir şey var.” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Hadise yarışmacısına iş görmeyince oy almak için transparan giyinmeyi tercih etti galiba.” yorumunu yaptı. Hadise’nin kıyafetini beğenen bir takipçisi ise, “Gerçekten çok yakışmış. Fiziğin kusursuz Hadise.” yorumunu yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.