Hadise: Manşeti hak etmeyen biri, beni hak edemez

Kalbinin kapılarını yıllardır kilitli tutan Hadise, bu durumun nedenini, ününü hak edecek birinin olmamasına bağlıyor.

Uzun süredir basından kaçan Hadise, sessizliğini bozdu! Güzel şarkıcı, hakkında çıkan aşk iddialarına ve özel yaşamına dair mini bir röportaj gerçekleştirdi. İlk olarak sözlerine ‘O Ses Türkiye’deki partneri Beyazıt Öztürk’le haklarında çıkan aşk haberleri yalanlayan Hadise, “Yıllardır beni Murat’la (Boz) yazıyorsunuz. Beyaz gelince Murat’ı bir kenara attınız. Aramızda aşk yok” diyerek konuştu. Özel hayatında kimsenin olmadığını aktaran ünlü popçu, bu durumun nedenini ise kendisine uygun birini bulamadığını söyleyerek açıklıyor.

SAYEMDE HERKES ÜNLENİYOR!

Popçu, “Sayemde herkes ünlensin istemiyorum. Emin olmadan olmaz. Yanımda hangi erkek olursa adam, manşetlerde yer alıyor. İşte bunu hak edecek biri olmalı. Hem beni, hem manşeti hak etmeyen biri, beni hak edemez” diyerek seçici tavrını gösterdi.

blank

CANLI YAYINDA ÖZÜR DİLEYECEK!

Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar teşebbüsünde bulunduğunu canlı yayında açıklayan Nur Yerlitaş’a hâlâ kırgın olduğunu söyleyen Hadise, modacıyı tek bir şartla affedeceğini söyledi: Nasıl canlı yayına bağlanıp benim özelimi tüm Türkiye’ye anlattıysa, tekrar canlı yayına bağlanıp tüm Türkiye önünde özür dilerse kabul ederim.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.