Hadise, Kim Kardashian kalçasına sahip olmak için bıçak altına yattı

Cesur pozlarıyla adından söz ettiren Hadise’nin Kim Kardashian kalçasına sahip olmak için bıçak altına yattığı iddia edildi.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan habere göre, şarkıcı Hadise’nin kısa süre önce bıçak altına yattığı ve göğüslerine silikon koyduğu iddia edildi. Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcının bu kez de Kim Kardashian kalçasına sahip olmak için estetik ameliyatı geçirdiği öne sürüldü.

KOLTUĞUNDA ÖZEL YASTIKLA OTURUYOR

İddiaya göre, kalça operasyonunu iki hafta önce geçiren Hadise’nin O Ses Türkiye programında özel bir yastıkla oturduğu ve hareket etmediği söylendi. Hatta iki hafta önce yayınlanan MasterChef’te ailesinin sağlık sorunları nedeniyle yer almayan Hadise’nin programa bu yüzden katılamadığı konuşuldu.

blank
Hadise

NURSELİ İDİZ’DEN ELEŞTİRİ

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Hadise’nin kalça operasyonuna 2. Sayfa’nın konuğu olan usta oyuncu Nurseli İdiz’den de yorum geldi. İdiz, “Bu benim kızım yaşında. Hakikaten delirmişler bu yaşta. Yani bu kadar kendinle oynamak, sırf görselliğe yaslanmak benim dünya görüşümde olmadığı için. Lüzumsuz ve sonrasında daha fazla yıpratıyor insanı” sözleriyle şarkıcıyı eleştirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.