Hadise ile Hakan Sabancı yeniden birlikte

Aşk hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan Hadise, geçtiğimiz yıl bir süre birliktelik yaşadığı Hakan Sabancı ile şansını yeniden deneyecek.

Ünlü şarkıcı Hadise ile Hakan Sabancı’nın yeniden aşk yaşamaya başladığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

SAMİMİ BİR ŞEKİLDE GÖRÜLMÜŞLER

Star TV ekranlarında yaynlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programının sunucusu Cengiz Semercioğlu, ikilinin Etiler’de bir restoranda samimi şekilde görüldüğünü söyledi.

ASLIŞAH’TAN AYRILIP HADİSE’YE KOŞTU

Ömer-Arzu Sabancı’nın oğlu Hakan Sabancı, Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar ile 1.5 yıl flört etmiş geçen yıl ayrılmıştı. Hakan Sabancı, geçen aralıkta, Karaköy’deki Drone Club’da kendisinden 6 yaş büyük Hadise ile eğlenmişti.

“ÖLÜRÜM SANA”

Hakan Sabancı’nın 26’ncı doğum günü partisine katılan Hadise gecede DJ’lik yapıp Tarkan’ın ‘Ölürüm Sana’ şarkısını çalmıştı. İkilinin Amerika-Miami’de tatil yaptıkları da iddia edilmişti. Hadise ”Hayatımda bir aşk yok. Ama her an, her şey olabilir” diyerek kafaları karıştırmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.