Hadise, hakkında şaşırtan iddialar

10 yıldır konserden konsere koşan, 6 sezondur ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri üyeliği yapan, 7 ayrı markanın reklam yüzü olan Hadise Açıkgöz’ün üstünde hiç mal varlığı olmadığı ortaya çıktı.

HT Magazin’in yaptığı araştırmaya göre; Türkiye’de üzerine mal varlığı olmayan Hadise Açıkgöz, son iki yıldır toplam 118 bin TL vergi ödedi. Ünlü popçunun yönetmen ablası Hülya Açıkgöz’ün ise Yalova’da bir meyve bahçesi, 260 bin TL mevduatı ve iki otomobili olduğu öğrenildi.

MALLAR BELÇİKA’DA MI?

Festival, açıkhava ve otellerdeki konserlerin aranılan ismi olan Hadise, bu zamana kadar 7 ayrı firmanın marka yüzü olarak reklamlarda oynadı. Altı sezondur ‘O Ses Türkiye’ yarışmasının jüri üyeliğini yapıyor. Hadise’nin, elde ettiği kazancını çifte vatandaş olduğu Belçika’da değerlendirdiği tahmin ediliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.