Hadise, gazetecilere görüntü vermemek için çaba sarf etmeye devam ediyor

Oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise, Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Aşkını gizli saklı yaşamayı tercih eden popçu, bu durumun özel kalması gerektiğini vurguladı.

Bir süredir oyuncu Kaan Yıldırım’la aşk yaşayan Hadise, gazetecilere görüntü vermemek için çaba sarf etmeye devam ediyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla aşkı ortaya çıkan ünlü popçu, Yıldırım’la ilişkisini gözlerden uzak yaşamaya özen gösteriyor.

‘GİZLİ KALMASI GEREKEN 3 ŞEY’

Sosyal medya hesabından yeni karelerini paylaşan Hadise, bu duruma imalı bir göndermede bulundu. Şarkıcı paylaşımına, “Gizli kalması gereken 3 şey; Aşk hayatın, gelirin, bir sonraki hamlen” notunu düştü.

blank

Hadise bu paylaşımıyla, Kaan Yıldırım’la olan ilişkisini bir süre daha gizli tutacağını düşündürdü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.