YouTube / gazetemag tv

Hadise: Canımı yakan olaylar yaşıyorum

Kardeşleriyle kavga eden Hadise samimi açıklamalar yaptı. Ablasıyla bir daha asla iş yapmayacağını söyleyen popçu ‘Canımı yakan, geceleri beni uyutmayan olaylar yaşıyorum’ dedi.

‘O Ses Türkiye’ yarışmasının jüri koltuğunda oturacak isimler önceki akşam bir araya geldi. Gecenin sonunda şarkıcı Hadise ailesiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Hadise, “Sıkıntılar var mı var! Ama onlar benim ailem, profesyonel anlamda devam etmesek de onlar benim canım… Ablama dava açtığım yönündeki haberler yalan! Annemi, babamı rencide edecek bir şey yapmam tabiiki de karşınıza çıkıp bir şey yok desem yalan olur ancak özelimi özel tutmaya çalıştığımı da biliyorsunuz. Canımı yakan, geceleri beni uyutmayan olaylar yaşıyorum bunlar çok samimi bir şekilde söylüyorum evet sıkıntılar var ancak biz bunları çözeceğiz onlar benim canım onlar benim ailem…” şeklinde konuştu. Gözyaşlarını tutmakta zorlanan Hadise profesyonel anlamda ilişkilerinin bittiğini söylerken “Bundan sonra onlarla birlikte çalışmayacağım” sözlerinin altını çizdi.

‘KÖR DEĞİLSİNİZ’

Hadise, dudaklarının son derece büyük göründüğü fotoğraflar hatırlatılınca “Bizler göz önünde olan isimleriz ve tabii ki zaman zaman minik dokunuşlar gerekebilir, hiç kimse kör değil ve sizler de görüyorsunuzdur ben bir şey demeyeceğim” diyerek dudaklarına estetik yaptırdığını kabul etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.