Hadise: Benim nasıl göründüğümden kime ne?

Hadise, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel bir video paylaştı. Güzel şarkıcı, videoda söylediği sözler ve altına düştüğü not ile dikkat çekti.

Şarkıcı Hadise, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü özel bir video ile kutladı. Kendisinin yer aldığı videoda şarkıcı, söylediği sözler ve altına düştüğü not ile dikkatleri üzerine çekti.

“KİME NE?..”

Videosuna “Ben Hadise. Ama şu an benim ismimi unut” diyerek başlayan Hadise, “Ben, bir kadınım. Özgür bir kadınım. Acıları olan ama gülmekten vazgeçmeyen. Dans etmekten korkutulan ama boyun eğmeyen. Hayattan endişe eden ama yaşamayı seven. Çevresi kalabalık ama yalnız yürüyen. Bazen tatlı, bazen seksi. Ben nasıl istersem… Benim nasıl göründüğümden kime ne?” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı, videosunun altına düştüğü notla da büyük destek aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.