gazetemag tv

Hadise: Bana ‘Pis Türk’ diyenler oldu!

Şarkıcı Hadise, geçtiğimiz gün yayınlanan O Ses Türkiye’de küçüklüğünde Belçika’da yaşadığı zorluklardan bahsetti.

Ünlü şarkıcı Hadise geçtiğimiz gün jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye programında çocukluğunda Belçika’da yaşadığı zorluklardan bahsetti. Güzel şarkıcı, yaşadığı zorluklarla ilgili “Ben Belçika’da doğdum. Okulda ırkçılık da yaşadım. Bana ‘pis Türk’ diyenler de oldu. Okulda flamanca konuşuyorum eve geliyorum Türkçe konuşuyorum. İki dil arasında farklar büyük. Konuşurken benimle alay edenler de oldu.”

blank

Aslı Enver hayranlarını sinirlendirdi!

Hadise’nin adı bir dönem O Ses Türkiye’deki jüri arkadaşı Murat Boz’la anılmış ve ikili sürekli bu iddiaları yalanlamıştı. Daha sonra Aslı Enver’le ilişki yaşayan Murat Boz, geçtiğimiz gün ayrılınca Hadise sosyal medya hesabından bir görüntü paylaştı. Paylaştığı görüntüde Murat Boz’a sarılan Hadise’ye Aslı Enver hayranlarından eleştiri geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.