Hadise: Artık kapımı hiç kimseye açmıyorum

Hadise evine girmeye çalışandan şikayetçi olmuştu, mahkemenin sonucu belli oldu.

Ünlü şarkıcı Hadise’nin evine girmeye çalışan hayranı 5 ay hapis cezası aldı. Önceki akşam objektife takılan şarkıcı, konuyla ilgili “O günden beri farklı bir insan oldum. Artık kapımı kimseye açmıyorum” dedi.

‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri koltuğunda oturan Hadise, final öncesi kendi ekibindeki yarışmacılara motivasyon yemeği düzenledi.

Yeniköy Azur’da gerçekleşen yemek öncesi muhabirlerle sohbet eden şarkıcı, gündüz yapılan final provalarının ardından ekip olarak mekâna geldiklerini açıkladı.

‘Korkunç bir olay’

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda İstinye’de oturduğu lüks sitenin tellerinden atlayıp evine zorla girmeye çalışan takıntılı hayranı yüzünden zor anlar yaşamıştı.

Hayranının 5 ay hapis cezası almasıyla ilgili ne düşündüğünü soran gazetecilere Hadise, şöyle yanıt verdi: “Hayranlık başka bir şey. Beni seveni ben de seviyorum. Ama ben korktuysam bunun bir nedeni vardır. Ben korktum. O günden beri farklı bir insan oldum. Artık kapımı hiç kimseye açmıyorum. Korkunç bir olay.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.