HAÇİKO Başkanı Ömür Gedik, sokak hayvanları yararına bir davet verdi

New York’ta havayolları onaylı ilk lüks evcil hayvan taşıyıcı çantalarını yaratan Emre Ertürk, HAÇİKO Başkanı Ömür Gedik ile Swiss Otel’de sokak hayvanları yararına bir davet verdi.

EmréNY evcil hayvan taşıma çantaları Pet Penthouse serisinin tanıtıldığı etkinliğe Gülay Kamaz, Pınar Eczacıbaşı, Yasmin Gülman, Şebnem Demir, Reyhan Gülman, Esra Kaktüs, Aslıgül Atasagun Çebi gibi cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin yanı sıra onur konuğu olarak filantropist Meera Gandhi de katıldı.

Ömür Gedik
Ömür Gedik

CarrefourSA, Petstylist Nurbanu Büyüktuna ve Manifesto’nun destek verdiği etkinlikte, Emre Ertürk’ün ve Redart sanatçılarından Sevtap Yılmaz’ın tabloları da satışa çıkarıldı.

Gülay Kamaz
Gülay Kamaz

Gösterdikleri ilgiden dolayı davetlilere teşekkür eden Emre Ertürk, “Annemin anısına yeniden tasarladığım EmréNY kedi köpek çantaları ile HAÇİKO’nun çaresiz dostlarımız için gösterdiği çabaya dikkat çekmek istedim.” dedi.
Günün maskotu ise Ömür Gedik’le poz veren sosyal medyanın fenomen köpeği Vegas oldu.
Ömür Gedik, “Vegas bugün sokaktaki arkadaşları için burada, biz de elimizden geldiğince hepsinin yanında olmaya çalışıyoruz.” dedi.

Sokak hayvanları yararına düzenlenen etkinlikte ilk alışverişi ise filantropist Meera Gandhi yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.