Hacı Esmer Avcı Tennis Cup, Vogue Hotel Supreme Bodrum’da gerçekleşti

16 ülkeden sporcunun şampiyonluk için mücadele ettiği Bodrum’un profesyonel düzeydeki ilk turnuvası olan Hacı Esmer Avcı Tennis Cup, bünyesinde 12 adet tenis kortu barındıran Vogue Hotel Supreme Bodrum’da gerçekleşti.

THY, Rolls Royce, Vakko ve Power App’ın yan sponsor olduğu Ödüllü turnuvanın kadın tekler finalinde Irina Maria Bara’yı 6-4,6-4‘lük skorla yenen Maria Lourdes Carle şampiyon oldu.

blank

Profesyonel düzeydeki 11‘inci şampiyonluğunu elde eden Arjantinli raket Carle’ye ve turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Irina Maria Bara’ya kupalarını Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş ve Vogue Hotel Supreme Bodrum Ceo’su Olga Toptygina takdim etti. Ödül töreninde ünlü oyuncu Cansel Elçin’de yer alırken dereceye girenleri tebrik etti. Vogue Hotel Supreme Bodrum’un Yönetim Kurulu Başkanı Turan Avcı ilettiği mesajda; “Babaannesi Hacı Esmer Avcı adına ilkini düzenledikleri bu turnuvadaki amaçlarının gençlere destek olmak ve onların önünü açmak olduğunu belirtti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.