“Güzelliğin Portresi” filmi seyircisinden tam not aldı

13 Aralık’ta vizyona giren ; “Güzelliğin Portresi” filmi seyircisinden tam not alırken sinema eleştirmenlerinden aldığı yorumlarla kendi türünün öncüsü bir film olduğunu ortaya koyarken, usta eleştirmen Atilla Dorsay’ın “Oyuncular iyi seçilmiş ve işlerini iyi yapmış. Sonuç olarak, türün meraklılarınca yaşanması ilginç olabilecek bir deneyim.” yorumu filmin iddiasını destekliyor.

“Güzelliğin Portresi” özellikle tahmin edilemeyen sonu ve içinde doğaüstü ögeleri barındırmadan izleyeni gerilimin sınırlarına taşıyan güçlü hikayesi ile büyük övgü alıyor.

Filmin sosyal medyadaki yorumların yanı sıra filmi izleyen ünlü oyuncuların “Güzelliğin Portresi” ile ilgili yorumları ise şöyle;

SİNEM KOBAL: Film sizi ilk andan itibaren içine alan ve şaşırtan, her an tempoyu yukarda tutan, duyguların içinde yoğun bir şekilde perdeye kitleyen şahane bir film olmuş.

MERİÇ ARAL: Çok etkileyici bir film. Oyunculuk performansları muazzamdı.

BURCU BİRİCİK: Sevdim, gerildim, ters köşeleri enteresandı.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ: Her saniyesi, her dakikası, her detayı ince ince düşünülmüş.

AHMET RIFAT ŞUNGAR: Sürprizi var, zeka ürünü bir film.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.