Güzel oyuncu Aslıhan Karalar, İstanbul-Londra arasında mekik dokuyor

ATV’nin dizisi Şahin Tepesi’ndeki Ezgi karakterine hayat veren Best Model of The World 2017 birincisi Aslıhan Karalar, İstanbul-Londra arasında mekik dokuyor.

Hem üniversite hem de oyunculuk eğitimlerine Londra’da devam eden Karalar, bir yandan da dizi görüşmeleri ve set için sık sık İstanbul’a geliyor.

“Şahin Tepesi” dizisi ile oyunculukta ilk deneyimini yaşayan Karalar, “Ay Yapım’ın dizisinde Hilal Saral gibi müthiş bir yönetmen ile çalışmak, Zerrin Tekindor gibi usta bir oyuncu ile birlikte oynamak inanılmaz bir deneyimdi. Sette geçirdiğim her gün benim için farklı bir kazanım oldu. Oyunculukta yolun henüz başındayım, koçumdan eğitimler alıyorum, diksiyon ve dans derslerine katılıyorum. Londra’da ayrıca kendimi oyunculuk konusunda geliştiriyorum” dedi.

blank

İşletme eğitimine de Londra’da devam eden Aslıhan Karalar, Londra’da Film Academy’nin oyunculuk workshoplarına da katılmayı planlıyor ve medya sektöründe kalıcı işlere imza atmak istiyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.