Güvercinlik Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Başladı

Çumra’ya bağlı Güvercinlik Mahallesinde asfalt ve yol genişletme çalışmaları başladı.

Çumra Belediyesi İlçenin dört bir yanında yoğun asfalt mesaisine aralıksız bir şekilde devam ediyor. Mahalle yollarında iyileştirme adına sahada çalışmalarına devam eden Çumra Belediyesi bu kapsamda Güvercinlik Mahallesindeki iç yollarda genişletme ve asfalt serim işlemlerine başladı. Çalışmaların planlanan sürede tamamlanıp mahalle halkının hizmetine sunulması hedefleniyor.

Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda ulaşımda Çumralı vatandaşların modern ve konforlu yollara kavuşabilmesi için tüm imkanların seferber edileceğini kaydetti.

Güvercinlik Mahalle Muhtarı Enver Güdül mahalleye yapılan bu yatırımların çok önemli olduğunu belirterek, “Yapılan çalışmalardan memnunuz. Asfalt çalışmaları mahallemiz adına mutluluk verici Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bu tür çalışmaların da devamını diliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.